Rózsavölgyi Csokoládé
POZDRAV Z MAĎARSKA
degustační sada 4 x 70 g

Není skladem

Maďarsko je země rozličných chutí a vůní. Připravili jsme pro vás degustační sadu, se kterou ochutnáte od všeho něco a určitě s ní i uděláte radost někomu, kdo má rád ne úplně tradiční chutě. V balíčku na vás čeká mléčná s mandarinkovým olejem, hořká se sladem a chmelem, hořká s chlebem a olivami a jelikož jde o maďarskou čokoládu, nesmí chybět hořká s místní pálivou paprikou. A nezapomeňte na to, že rozbalené tabulky od Rózsavölgyi Csokoládé jsou také uměleckým dílem.

999
869 Kč bez DPH
Tento produkt je dočasně vyprodaný
Poznejte čokoládovnu

Rózsavölgyi Csokolád

Maďarskou čokoládovnu Rózsavölgyi Csokoládé najdete v hlavním městě Budapešti. Čokoládovna zoracováná kakaové boby tradičními a poctivíme metodami, aby tak zachovali přirozenou chuť bobů a v kombinaci s jejich nádherným designem jednotlivých tabulek, vás čeká nezapomenutelný gastronomický zážitek. Čokoládovna používá kakaové boby od 8 hlavních  pěstitelů z Venezuely, Madagaskaru, Mexika, Tanzanie, Peru, Ekvádoru, Svatého Tomáše a Nikaraguy. Všichni tyto pěstitelé jsou známi svými výbornými odrůdami, pečlivým spracováním od sklizně, fermentace až po sušení.

V dílně této čokoládovny se rodí  tabulky z odrůd Porcelana, Carenero Superior, Trincheras, Rio Caribe, Sur del Lago, Puerto Cabello, madagaskarského trinitaria a criolla, Soconusco criolla z Mexika, Peruvian Nacional a Nativo Blanco, Ecuadorian Amazonian, trinitaria z Tanzanie, forastera Amolenada ze Svatého Tomáše a z nikaraguyské trinitaria.

Všechny čokolády od Rózsavölgyi Csokolád

Podobné čokolády

DALŠÍ SKVĚLÉ ČOKOLÁDY

Bio
Ajala 70% hořká čokoláda chilli BIO 45 g

Ajala

Chilli

70% hořká čokoláda 45 g
95

Pump Street

Kvásek, mořská sůl

66% hořká čokoláda 70 g
219

Pump Street

Strouhanka, mořská sůl

60% mléčná čokoláda 70 g
219
Novinka
Limitovaná edice
Ajala 63% hořká čokoláda CHLEBA 45 g

Ajala

CHLEBA

63% hořká čokoláda 45 g
115