209
ks

Feitoria do Cacao
PERU MARANON
72% hořká čokoláda 50 g

Skladem 8 ks   Kdy mi zboží doručíte?
Květiny, ovoce
Tóny
Silná
Intenzita
Earl gray, jasmín
Dochuť

Tato tabulka čokolády je vyrobena peruánských bobů z oblasti Maranon, které patří k původním vzácným odrůdám. Kakaové boby rostou v nadmořské výšce nad 1000 m. n. m. a 40% místní sklizně jsou bílé kakaové boby komplexní ovocné chutě. Čokolády vyrobené z těchto kakaových bobů mají aroma pomerančových květů, santalové dřevo, earl gray nebo červené víno. Čeká na vás v krabičce vynikající čokoláda.

209
187 Kč bez DPH
ks

PŮVOD ČOKOLÁDY

Peru
Původ bobů
Portugalsko
Vyrobeno


Výrobce: Feitoria do Cacao, Katalogové číslo: 5600266139053 Hmotnost: 50 g, 100 g = 418,00 Kč

Složení

kakaové boby, třtinový cukr, kakaové máslo. Obsah kakaa min.: 72 %. Může obsahovat stopy ořechů.

Nutriční hodnoty (na 100g):

Energie
2473/596 kJ/kcal
Tuky
45 g
    z toho nasycené mastné kyseliny
29,2 g
Sacharidy
36,4 g
    z toho cukry
29,2 g
Vláknina
7,9 g
Bílkoviny
7,4 g
Sůl
0,02 g

CERTIFIKÁTY A OCENĚNÍ

Čokolády, které nabízíme, získávají celou řadu ocenění. Ani PERU MARANON od Feitoria do Cacao není výjimkou. Získala tato ocenění a certifikáty:

Academy of Chocolate – bronze

Už od roku 2005 uděluje prestižní soutěž Academy of Chocolate ceny s cílem představit světu nejtalentovanější čokoládovny a jejich nejlepší čokolády.

Poznejte čokoládovnu

Feitoria do Cacao

Feitoria do Cacao je čokoládovna, kterou založily Tomoko Suga a Sue Tavares, ihned po jejich společné návštěvě ostrova Svatý Tomáš. Na jejich výletu se podívaly na několik místních plantáží a seznámily se přímo s pěstiteli kakaa. Během cesty blíže poznaly proces výroby čokolády a byly překvapeny, jak odlišnou chuť má kvalitní bean to bar čokoláda od běžně odstupných tabulek. Chuť opravdové čokolády byla najednou velmi bohatá, plná a sladká. Sue a Tomoko se tak přesvědčily o tom, jak důležitá je kvalita kakaových bobů na výrobu čokolády i to, že by rády podpořily místní farmáře. Díky tomuto nezapomenutelnému exotickému výletu vám nyní představujeme Feitori do Cacao čokolády, abyste i vy mohli ochutnat, jak jsou vynikající.

Všechny čokolády od Feitoria do Cacao

Hodnocení čokolády

Každému chutná něco jiného. Chuťová paleta souvisí s vašimi chuťovými buňkami. Tento graf může sloužit jako návod k chuťovým tónům, které můžeme v čokoládě najít, a poradí vám, jak se v chuti orientovat. Vaše Šárka.


Intenzita
Barva
ČERNÁ EBENOVÁ OŘECHOVÁ MAHAGON TŘEŠNĚ JANTAR OBILÍ SMETANOVÁ BÍLÁ TANINY HOŘKOST SLADKOST ČERSTVÉOVOCE SUŠENÉOVOCE KVĚTINY KOŘENÍ BYLINY PRAŽENÍ KARAMEL TEXTURA MLÉKO KAKAO JEMNOST