85
ks
Akce
Expirace
V posledním týdnu zakoupilo 21 zákazníků
-39% Original Beans EXP Arhuaco Businchari 82% hořká čokoláda 70 g Další fotografie 3

Original Beans
ARHUACO BUSINCHARI
82% hořká čokoláda 70 g

Skladem 23 ks

Akční cena, minimální trvanlivost do 28. 2. 2021 Kombinace sladkého koření, sladkého dříví a sezamu vznikají jemně v této velmi vzácné čokoládě, vyrobené podle starých tradic Arhuaco, které jsou navrženy tak, aby udržovaly světovou přírodní harmonii.

Zvolte variantu:
139
85
74 Kč bez DPH
ks

PŮVOD ČOKOLÁDY

Kolumbie
Původ bobů
Švýcarsko
Vyrobeno


Výrobce: Original Beans BV, Katalogové číslo: 7610148445361 Hmotnost: 70 g

Složení

kakaová hmota, třtinový cukr, vegan, bezlepkový. Obsah kakaové sušiny minimálně 82 %. Může obsahovat stopy ořechů. 

Nutriční hodnoty (na 100g):

Energie
2402 kJ/kcal
Tuky
46 g
    z toho nasycené mastné kyseliny
28 g
Sacharidy
31 g
    z toho cukry
28 g
Vláknina
15 g
Bílkoviny
9 g
Sůl
0,03 g

CERTIFIKÁTY A OCENĚNÍ

Čokolády, které nabízíme, získávají celou řadu ocenění. Ani čokoláda Arhuaco Businchari od Original Beans není výjimkou. Získala tato ocenění a certifikáty:

Vegan

Vyberte si z široké nabídky veganských tabulek. V sortimentu máme kromě těch certifikovaných i celou řadu hořkých čokolád s příchutěmi, které jsou z podstaty věci také veganské bez živočišných přísad.

Poznejte čokoládovnu

Original Beans BV

Tato úspěšná čokoládovna sídlící v nizozemském Amsterdamu je založená na jednoduché myšlence: co jsme si od přírody vzali, musíme jí také vrátit. A stejnou ideu předává i svým zákazníkům: za každou zakoupenou čokoládu vysadí Original Beans jeden strom. O úspěchu této čokoládovny nemůže být pochyb – vždyť za pouhý jeden rok bylo takových stromů vysázeno přes tři miliony!

Čokoláda je vyráběna pouze z těch nejkvalitnějších odrůd kakaa pocházejících z amazonských a ekvádorských deštných pralesů, z peruánských And či z národního parku Virunga v Kongu. 

Všechny čokolády od Original Beans BV

Hodnocení čokolády

Každému chutná něco jiného. Chuťová paleta souvisí s vašimi chuťovými buňkami. Tento graf může sloužit jako návod k chuťovým tónům, které můžeme v čokoládě najít, a poradí vám, jak se v chuti orientovat. Vaše Šárka.


Intenzita
Barva
ČERNÁ EBENOVÁ OŘECHOVÁ MAHAGON TŘEŠNĚ JANTAR OBILÍ SMETANOVÁ BÍLÁ TANINY HOŘKOST SLADKOST ČERSTVÉOVOCE SUŠENÉOVOCE KVĚTINY KOŘENÍ BYLINY PRAŽENÍ KARAMEL TEXTURA MLÉKO KAKAO JEMNOST
Podobné čokolády

DALŠÍ SKVĚLÉ ČOKOLÁDY

Bio
Original Beans Zoque 88% hořká čokoláda BIO 70g

Original Beans

Zoque

88% hořká čokoláda Bio 70 g
139